aboutusForMobile

چگونه فعالیت خود را آغاز کردیم؟

بادام در سال ۱۳۹۸ برای اولین بار در شهر هرات باستان با هدف ارائه جدیدترین نرم افزار ارتباط با راهنمایی معاملات املاک و جویندگان ملک از طریقه وب سایت Badam.af آغاز به فعالیت نمود. اکنون شما می توانید برای دانلود اپلیکشن بادام به play store & app store مراجعه کنید.

چشم انداز بادام

املاک بادام بر آنست تا مسیری موثر و کم هزنیه را برای یافتن ملک در افغانستان بسازد و تبدیل به مرجعی تخصصی و مطمئن در حوزه معلوماتی املاک شود. از سوی دیگر املاک بادام ، بازار هدفی آنلاین برای عرضه کنندگان و متقاضیان املاک خواهد بود تا بستر مطمئن و مناسبی برای معاملات ملک فراهم کند.

چرا از بادام استفاده کنیم ؟

دیگر نیازی نیست نگران پیداکردن مشتری باشید، فقط کافیست اپلیکشن بادام را نصب نمایید و املاک خود را ثبت نمایید. ما برای شما با موثرترین روش تبلیغات را به شیوه نوین انجام می دهیم تا در کمترین زمان ممکن مشتریان تان را بدست بیاورید. با اپلیکشن بادام هم سود میبرند هم مشتریان و هم راهنمایی معاملات املاک

حد و مرز بادام چیست ؟

بادام یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر راهنمایی معاملات املاک نیست. ما هیچ نوع وجهی در قبال معملات املاک دریافت نمی کنمی و اطلاعات کاربران خود را در قبال دریافت پول، در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نمی دهیم. تلاش بادام تنها تسهیل معامله املاک در سراسر کشور است.

Compare