سوالات متداول

آیا بادام یک راهنمایی معاملات است ؟

بادام راهنمایی معاملات نیست و هیچ گونه دخالتی در معاملات خرید ، فروش ، رهن و اجاره آگهی ملک ثبت شده در وبسایت و اپلیکشن بادام ندارد. وبسایت بادام تنها تبلیغات آگهی های ملک را انجام میدهد. که توسط کاربران عادی ، مالکین و راهنمایی معاملات املاک ثبت میشود. در حقیقت کار اصلی بادام ارتباط بین جویندگان ، فروشندگان و راهنمایی معاملات است.

از کجا می توانم اپلیکشن بادام را دانلود و نصب کنیم ؟

اگر موبایل تان دارای سیستم عامل اندروید میباشد به Play Store مراجعه کنید و اگر موبایل تان دارای سیستم عامل IOS میباشد به App Store مراجعه نمایید.

چگون می توانم در بادام ملک مورد نظر خود را جستجو کنم ؟

فقط کافیست وارد صحفه اصلی وبسایت بادام شوید و در قسمت سرچ نوعیت معامله تان که دارای گزنیه های مانند خرید ، رهن ، اجاره و غیره میباشد و همچنین ولایت تان انتخاب کنید و روی باتون جستجو کلیک کنید.

طریقه ثبت نام راهنمایی معاملات در بادام چگونه است؟

شما به عنوان مسئول راهنمایی معاملات از گزنیه “ورود/ثبت نام ” در مینوی وبسایت است گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید. سپس در صحفه باز شده شماره تماس تان را وارد کنید و بعد از تایید شماره تماس تان وارد مرحله بعدی میشود و روی گزنیه راهنمایی معاملات کلیک نمایید و سپس فورم را به طور مکمل خانه پری نمایید و کلید ثبت نام را بزنید.

چرا بادام از راهنمایی معاملات درخواست جواز میکند؟

یکی از اهداف بادام این است که جویندگان و فروشندگان ملک باید به راحتی بتوانند با افراد متخصص و حرفه ای که جواز فعالیت دارند ارتباط برقرار کنند. پس راهنمایی معاملات های می توانند در بادام ثبت نام کنند و از خدمات ویژه بادام استفاده کنند که دارای جواز فعالیت باشند.

چگونه میتوانم تمام آگهی های ثبت شده توسط راهنمایی معاملات را مشاهده کنم ؟

شما می توانید در قسمت مینوی وبسایت روی گزنیه راهنمایی معاملات کلیک کنید یک صحفه جدید برای تان باز میشود در این صحفه راهنمایی معاملات مورد نظر تان را پیدا و روی لوگو آن کلیک کنید و در مرحله بعد قسمت آگهی را انتخاب کنید در این جا تمامی املاک ثبت شده را مشاهده می کنید.

چگونه می توانم در بادام ملک خود را ثبت کنم ؟

شما باید برای اینکه ملک تان را ثبت کنید در وبسایت بادام ثبت کنید بعد در قسمت مینوی سایت روی گزنیه ثبت آگهی کلیک کنید و یک صحفه جدید برای تان باز میشود که باید فورم را بصورت کامل و با حوصله مندی خانه پری نمایید و در آخر نوعیت آکهی که شامل آگهی طلایی ، ویژه و عادی است را انتخاب کنید و روی گزنیه ثبت ملک کلیک کنید.

Compare